מערך השירותים

אנו בארגון בית אקשטיין מפעילים ומפתחים מערך שירותים בפריסה ארצית רחבה לאנשים עם מוגבלות. אנו נותנים מענה לאנשים עם מוגבלויות שונות בתחומי: לקויות למידה, לקויות הסתגלות, הספקטרום האוטיסטי, קשיים רגשיים ומוגבלות שכלית התפתחותית.

בתחום הדיור אנו מפעילים מגוון רחב של אפשרויות דיור. מערכי הדיור בנויים בסביבה נעימה ומושם בהם דגש רב על תחושה ביתית ומשפחתית ועל השתלבות הדיירים בפעילויות פנאי בקהילה.

בתחום החינוך אנו מפעילים בתי ספר לילדים ובני נוער עם לקויות למידה, בתי ספר לילדים ובני נוער עם מוגבלות שכלית התפתחותית, בתי ספר לילדים ובני נוער עם קשיים רגשיים ובתי ספר לילדים ובני נוער על הרצף האוטיסטי. מטרתנו היא להביא את התלמיד למימוש יכולותיו הקוגניטיביות, הרגשיות, החברתיות והתפקודיות, תוך מודעות ואמונה עצמית.

בתחום התעסוקה אנו מפעילים מרכזי תעסוקה ומתחמי תעשייה שמטרתם להביא לשיפור איכות חייהם של המועסקים שלנו באמצעות תעסוקה מתאימה למען השתלבות מוצלחת ארוכת טווח בשוק התעסוקה.

בתחום ההשמה אנו מפעילים מערכי השמה בת”א, ירושלים וחיפה. במסגרת המערך ניתנים שירותי הכוונה, הכשרה, ייעוץ וליווי לבוגרים עם אוטיזם בתיפקוד גבוה. מטרתו של מערך ההשמה היא דהמועסקים שלנו ישתלבו בשוק החופשי באופן מוצלח אשר ממצה את יכולותיהם.

 

פירוט מערך השירותים שלנו נמצא בסרגל העליון ומחולק לפי נושאים.

EducationBlueIcon

חינוך

היחס האישי, החם והמכיל, המאפיין את הצוות החינוכי הרב מקצועי, הופך את הלימודים בבתי הספר שלנו לחוויית חינוך מיוחדת במינה.


HousingBlueIcon

דיור

היחס המקצועי, התומך והמדוייק לכל דייר בהתאם לצרכיו, הופכים את החיים במערכי הדיור שלנו לחיים עשירים ומלאי תוכן, אשר מקדמים את הדיירים לקראת חיים עצמאיים ושילוב בקהילה.

TaasukaBlueIcon

תעסוקה

הכשרה למגוון אפשרויות תעסוקה, תוך ליווי ותמיכה של המעסיק ושל המועסק, לשילוב מוצלח ואורך טווח בשוק התעסוקה.


CareerBlueIcon

קריירה

התמחות באיתור מקומות עבודה בשוק הפרטי. תמיכה וליווי תעסוקתי, הכשרה והכוונה הן של המעסיק והן של המועסק לאורך כל תקופת ההשמה.