מדיה

דירה של אהבה

"דירה של אהבה" בזמן שהסטיגמות והדעות הקדומות מתחילות להשתנות, המדינה עדיין ממעטת לאפשר לזוגות בעלי מוגבלויות והפרעות נפשיות לנהל חיים משותפים. כתבת מגזין "בחדשות השבת"

קרא עוד

מישהו לחיות לצידו

"מישהו לחיות לצידו" – כתבה מקסימה שפורסמה במאקו על אליעד משה, מקבל שירות מדיור בית אקשטיין, משה דיין ונוה ימין כפר סבא. מפגשי הפרויקט המיוחד

קרא עוד

מסע תג

כתבה שהתפרסמה במאקו על מסע תג מרגש שהתקיים בבסיס האימונים של חטיבת גולני בו השתתפו, לצד לוחמים ומפקדים מהבסיס, מתנדבים לצה"ל ממעון "כפר לי" בית

קרא עוד

נולדו לאתגר

מפגש רשת שהתקיים ב-5/1/21 בזום עם ד"ר דורית ושלר, עובדת סוציאלית בעלת ניסיון של מעל 15 שנה בתחום המוגבלויות. עבדה כעובדת סוציאלית ומנהלת בבית אקשטיין. כיום מנהלת פיתוח למידה במועצה הישראלית להתנדבות ומרצה ללימודי מוגבלות באקדמיה.

קרא עוד

פיתוח חוסן בזמן הקורונה

מפגש רשת שהתקיים ב-30/12/20 בזום עם זיו נבון, עובד סוציאלי ומטפל ביצירה והבעה. מנהל הוסטל בארי ומלווה מקצועי בתחום העבודה הסוציאלית. מרצה בתחום יזמות חברתית וחוסן נפשי.

קרא עוד

לנצח משהו ממך הולך איתי

מפגש רשת שהתקיים ב-17/12/20 בזום עם מיה גרונר שמאי, ובו הוצג מושב משותף ומרגש של מטפלת באמנות ומטופל, הבוחן בראי הזמן את כוחה של האמנות הפלסטית כמסייעת בעבודה הטיפולית המתמקדת בהתמודדות עם אובדן.

קרא עוד

שיקום מקצועי בביטוח הלאומי בימי קורונה

מפגש רשת שהתקיים ב-15/12/20 בזום עם ד"ר הסתר פאס, ובו הוצג השיקום המקצועי המוצע על ידי המוסד לביטוח לאומי כולל: אבחון תעסוקתי, לימודים אקדמיים או מקצועיים, מימון אביזרי לימוד, תמיכה במהלך הלימודים וסיוע בהשמה בעבודה.

קרא עוד