מדיה

עידן לוי אלוף העולם בקראטה

אלוף העולם בקראטה

כתבה שפורסמה ב mako על עידן לוי – תלמיד שלנו מבית הספר רמת אפעל שזכה השבוע במדליית זהב באליפות העולם בקראטה לבעלי צרכים מיוחדים.

קרא עוד
קשיים רגשיים

רפורמת הקנאביס

מאמר שפורסם ב mako. המאמר מדגיש את הצורך לשפר את הרגולציה הנוגעת לקבלת רישיון לשימוש בקנאביס רפואי בקרב ילדים, בני נוער ובוגרים על הרצף האוטיסטי.

קרא עוד

דירה של אהבה

כתבת מגזין "בחדשות השבת" של ערוץ כאן 11 על דירת הזוגות הפוסט אישפוזית הראשונה והיחידה בארץ שמשרד הרווחה פתח עבור זוגות כאלה במערך דיור בית אקשטיין, אור-עקיבא.

קרא עוד

מישהו לחיות לצידו

כתבה מקסימה שפורסמה במאקו על אליעד משה, מקבל שירות מדיור בית אקשטיין, משה דיין ונוה ימין כפר סבא. מפגשי הפרויקט המיוחד של כלבנות טיפולית גרמו לו לשינוי המשמעותי בחייו.

קרא עוד

מסע תג

כתבה שהתפרסמה ב"מאקו" על מסע תג מרגש שהתקיים בבסיס האימונים של חטיבת גולני עם מקבלי שירות ממעון "כפר לי".

קרא עוד

נולדו לאתגר

מפגש רשת שהתקיים ב-5/1/21 בזום עם ד"ר דורית ושלר, עובדת סוציאלית בעלת ניסיון של מעל 15 שנה בתחום המוגבלויות. עבדה כעובדת סוציאלית ומנהלת בבית אקשטיין. כיום מנהלת פיתוח למידה במועצה הישראלית להתנדבות ומרצה ללימודי מוגבלות.

קרא עוד

פיתוח חוסן בזמן הקורונה

מפגש רשת שהתקיים ב-30/12/20 בזום עם זיו נבון, עובד סוציאלי ומטפל ביצירה והבעה. מנהל הוסטל בארי ומלווה מקצועי בתחום העבודה הסוציאלית. מרצה בתחום יזמות חברתית וחוסן נפשי.

קרא עוד

לנצח משהו ממך הולך איתי

מפגש רשת שהתקיים ב-17/12/20 בזום עם מיה גרונר שמאי, ובו הוצג מושב משותף ומרגש של מטפלת באמנות ומטופל, הבוחן בראי הזמן את כוחה של האמנות הפלסטית כמסייעת בעבודה הטיפולית המתמקדת בהתמודדות עם אובדן.

קרא עוד