הנהלת בית אקשטיין

יגאל נחתומי

יגאל נחתומי

מנכ”ל
יגאל נשוי ואב לשלושה, מתגורר בחולדה. בוגר תואר ראשון בעבודה סוציאלית ותואר שני במנהל עסקים. עוסק כ-22 שנה בניהול גופים הנותנים שירות לאנשים עם צרכים מיוחדים. בשנים האחרונות שימש כסמנכ”ל בחברת דנאל ומנהל חטיבת אוכלוסיות מיוחדות בחברה. “אני גאה לעמוד בראש הארגון המוביל במדינה במתן שירותים לאנשים עם לקויות אינטלקטואליות, תקשורתיות ואחרות. ארגון בית אקשטיין מעמיד סטנדרטים פורצי דרך, תוך חתירה מתמדת לשביעות רצון מקסימאלית של לקוחותיו.”
רועי נצר

רועי נצר

סמנכ”ל ומנהל חטיבת החינוך
רועי נשוי לענת ואב לארבל, רביד ומורן. מתגורר ברעננה. בעל תואר ראשון בכלכלה ולוגיסטיקה מאוניברסיטת בר אילן ותואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת בן-גוריון. מזה כ-25 שנה עוסק בהובלת מערכות גדולות וניהול מאות עובדים. הן במגזר השלישי והן ביחידה 8200 באגף המודיעין של צה”ל. השתחרר מצה”ל בדרגת סא”ל. לאורך השנים שילב עשייה התנדבותית בתחומי החינוך. בתפקידו האחרון שימש מנכ”ל חברת “מעונות הורים” – דיור מוגן לקשישים. נגן מפוחית פה, כלי הקשה ותופים בשתי תזמורות. אוהב מאוד מוזיקה ומאמין בכוח הטמון בה, עבור המנגנים ועבור השומעים כמרגוע לנפש האדם.
שרון מוטעי וייס

שרון מוטעי וייס

סמנכ”לית חטיבת כספים
שרון נשואה לאלון ואמא לשני בנים, מתגוררת בנופית. רואת חשבון, בוגרת תואר ראשון במנהל עסקים וחשבונאות וכן מוסמכת תואר שני במשפטים. שרון הצטרפה להנהלת בית אקשטיין לאחר שכיהנה בעשור האחרון כסמנכ”לית הכספים של קבוצת סינאל ודורסל, חברות ציבוריות בתחום הטכנולוגיה והנדל”ן המניב. הייתה אחראית לניהול מערך הכספים של הקבוצה ולסיוע בהתפתחות החברות בארץ בעולם. שרון מכהנת כדירקטורית בחברות ציבוריות ופרטיות. “כמי שמאמינה שהשמיים הם הגבול עבור אלה שמוכנים באמת להשקיע כדי להצליח, אני שמחה על הצטרפותי לבית אקשטיין ומודה על ההזדמנות שניתנה לי להיות חלק מהנהלת הארגון המוביל בתחום השירותים לאנשים כה מיוחדים”.
בטינה אלקלעי

בטינה אלקלעי

מנהלת משאבי אנוש
בטינה נשואה ואם לשלושה, תושבת לפיד. לאחר לימודי פסיכולוגיה וסוציולוגיה, התמקדה מזה כ-25 שנה בעבודה בתחום משאבי אנוש ופיתוח הון אנושי בחברות הייטק וגופים פיננסים וכן יועצת לארגונים ולמנהלים בתהליכי שינויים ארגוניים, פיתוח ארגוני וגיוס בכירים. “בגיל צעיר החלטתי לעלות לישראל מאורוגואיי ומאז אני ממוקדת ביצירת משמעות במקומות עבודה עבור אנשים איתם אני עובדת. לאחר שנים במגזר העסקי, אני נרגשת להיות חלק מארגון בית אקשטיין, המלווה אנשים עם צרכים מגוונים על רקע של לקות ו/או מוגבלות ואשר משלב גישה עסקית וחברתית.
אמיר טל

ד”ר אמיר טל

מדען ראשי
אמיר מתגורר בזכרון יעקב, נשוי ואב לשלוש בנות. בשני העשורים האחרונים משלב מחקר ופרקטיקה לקידום איכות חיים והשתלבות חברתית של ילדים, בני נוער ובוגרים עם צרכים מגוונים על רקע של לקות ו/או מוגבלות. אמיר השלים את לימודי התואר השני והדוקטורט בחוג לבריאות נפש קהילתית באוניברסיטת חיפה, משמש כחבר צוות נבחר בכתבי עת שפיטים ופרסם מספר רב של מאמרים בתחום. “המטרה המרכזית שלי הנה לבחון את מידת יעילות השירותים שאנו מספקים תוך הבאת חדשנות לארגון באמצעות פיתוח ושימוש בכלי הערכה מבוססי נתונים ושיתופי פעולה ענפים עם מוסדות אקדמיים בארץ ובחו”ל, חברות טכנולוגיות, קובעי מדיניות, ארגונים שותפים ועוד”.
גוש הרץ

ג’וש הרץ

מנהל אשכול צפון

ג’וש מתגורר במושב צור משה עם רחלי זוגתו וחמשת ילדיהם.
בעל תואר שני בקרימינולוגיה קלינית, מנחה קבוצות ומטפל זוגי ומשפחתי.
החל דרכו המקצועית והניהולית בתחום בריאות הנפש. הצטרף ומצא את ביתו בארגון בית אקשטיין לפני מעל 12 שנים ומאז ניהל מגוון מסגרות בארגון וכן ניהל אזור.
“עבורי זה אושר והגשמה להיות שותף ולהוביל מתן שירותים לאנשים המתקשים להשיג את איכות חייהם האופטימלית לבד והמוכנים לאפשר לי ולאחרים ברי מזל לתמוך ולהיתמך, לעזור ולהיעזר. הזכות לצעוד, לרוץ, לצלוע ולדלג יחד עם כל כך הרבה בני אדם מדהימים היא מתנה אדירה עבורי ומטרה כל כך ראויה ושלמה להשקיע בה את מי שאני ואת מה שאני יכול לתת. באנושיות ובמקצועיות. ארגון בית אקשטיין מאפשר לי את כל זה ועוד הרבה”

יעל וייס

יעל וייס

מנהלת אשכול דרום

יעל מתגוררת ברחובות, נשואה לשלום.
בברכת הבית שישה ילדים ונכדים ממשיכים השושלת.
בעלת תואר ראשון בעבודה סוציאלית, מנחת קבוצות ובוגרת לימודי החינוך/טיפול מיני חברתי .
מעל 25 שנות ותק בארגון, החלה את דרכה המקצועית, בניהול ומתן שירותי סיעוד לאוכלוסיית הגיל השלישי, במסגרת חוק סיעוד ביטוח לאומי. ב-18 שנים האחרונות, עוסקת בניהול וליווי מסגרות בתחום הצרכים המיוחדים.
“חשה את הזכות להיות שייכת לארגון, המאמין באנשיו ומאפשר קידום מעצים ונמנית בין נותני שירות תומך לאנשים עם מוגבלות. מאמינה ובטוחה ביכולתינו לשפר איכות חייהם ריווחתם ויצירת תוכן ומשמעות בשגרת יומם, הודות לרצף מתן השירותים לצד הזכות ולאור הניסיון שצברתי בתחום רגיש ומרתק, חשה החובה להתעדכן להעיז ולחשוב על הדבר הבא, ביצירתיות מתמדת! רואה במיוחדים הזרקור המתווה ומאיר דרך, כמקדים את המחקר ומעורר חשיבה עניינית ומקצועית למחר. בהערכה רבה, מכירה באיכות ההון האנושי העובד עימי לאורך שנים, היתדות בכל הזמנים עבור לקוחותינו.”